TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: file
ta: கோப்பு

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Job !id
ta: வேலை !id

en: Please select the priority.
ta: முன்னுரிமை தேர்ந்தெடுக்கவும்.
