TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Password
te: సంకేతపదం

en: High
te: ఎక్కువ

en: file
te: ఫైలు

en: Normal
te: సాధారణ
