TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: High
th: สูง

en: file
th: แฟ้ม

en: Not found
th: ไม่พบ
