TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: file
ug: ھۉججەت

en: Not found
ug: تاپالمىدى
