TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: High
vi: Cao

en: file
vi: tập tin

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Normal
vi: Bình thường

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi
