TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: High
az: Hündür

en: file
az: fayl
