TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Password
da: Adgangskode

en: High
da: Høj

en: file
da: fil

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Resend
da: Gensend
