TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Enabled
es: Activado

en: Priority
es: Prioridad

en: Password
es: Contraseña

en: High
es: Alto

en: file
es: archivo

en: Not found
es: No encontrado

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Resend
es: Reenviar

en: XML file
es: Archivo XML

en: Urgent
es: Urgente

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
