TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Priority
fr: Priorité

en: Password
fr: Mot de passe

en: High
fr: Haute

en: file
fr: fichier

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Resend
fr: Renvoyer

en: XML file
fr: Fichier XML

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Accept all
fr: Tout accepter
