TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Password
hi: कूटशब्द

en: High
hi: उच्च

en: file
hi: फ़ाइल

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Normal
hi: सामान्य
