TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Priority
id: Prioritas

en: Password
id: Sandi

en: High
id: Tinggi

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Debug Mode
id: Mode Debug
