TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Password
is: Lykilorð

en: High
is: Mikið

en: file
is: skrá

en: Not found
is: Fannst ekki

en: XML file
is: XML skrá
