TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Priority
ja: 優先度

en: Password
ja: パスワード

en: High
ja: 高い

en: file
ja: ファイル

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Normal
ja: ノーマル

en: XML file
ja: XML形式

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
