TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Password
lv: Parole

en: High
lv: Augsts

en: file
lv: fails

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Normal
lv: Normāls
