TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: file
ne: फ़ाइल

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Normal
ne: साधारण
