TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Password
nl: Wachtwoord

en: High
nl: Hoog

en: file
nl: bestand

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Normal
nl: Normaal

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Accept all
nl: Alles accepteren
