TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Priority
pt: Prioridade

en: Password
pt: Senha

en: High
pt: Alta

en: file
pt: ficheiro

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Project ID
pt: ID do Projecto
