TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Password
sk: Heslo

en: High
sk: Vysoká

en: file
sk: súbor

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Normal
sk: Normálny

en: Company ID
sk: ID spoločnosti

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Accept all
sk: Prijať všetko
