TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: Password
tr: Parola

en: High
tr: Yüksek

en: file
tr: dosya

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: XML file
tr: XML dosyası
