TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Password
uk: Пароль

en: High
uk: Високий

en: file
uk: файл

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: XML file
uk: Файл XML

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Urgent
uk: Терміново
