TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Enabled
ur: فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: High
ur: زیادہ

en: file
ur: فائل

en: Normal
ur: عمومی
