Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Tag
af: Etiket

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Upload
af: Oplaai

en: Options
af: Opsies

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Source
af: Bron

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: Add field
af: Voeg veld by
