Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Upload
ast: Xubir

en: Options
ast: Opciones

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: Set name
ast: Afitar nome

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
