Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Upload
bn: আপলোড

en: Fields
bn: ফিল্ড
