Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Relationship
bs: Relacija

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: Translation
bs: Prevod

en: Unknown language
bs: Nepoznat jezik

en: Current user's language
bs: Trenutni korisnikov jezik

en: Default site language
bs: Defaultni jezik stranice

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bs: Mašinski-čitljivo ime mora sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.
