Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Audio
ca: Àudio

en: Upload
ca: Puja

en: Options
ca: Opcions

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Set name
ca: Nom del conjunt

en: Example
ca: Exemple

en: here
ca: aquí

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Definition
ca: Definició

en: Relationship
ca: Relació

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Apply
ca: Aplica

en: Examples
ca: Exemples

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Translation
ca: Traducció

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Unknown language
ca: Llengua desconeguda

en: Current user's language
ca: La llengua actual de l'usuari

en: Default site language
ca: La llengua predeterminada del lloc

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: El nom llegible-per-la-maquina hauria de contenir sols lletres en minúscula, números i guions baixos.
