Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Upload
el: Αποστολή

en: Options
el: Επιλογές

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: Fields
el: Πεδία

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Set name
el: Όνομα σετ

en: Desc
el: Φθί

en: Example
el: Παράδειγμα

en: here
el: εδώ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Definition
el: Ορισμός

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Permitted upload file extensions
el: Επιτρεπτές επεκτάσεις ονομάτων αρχείων

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
el: Επεκτάσεις (αρχείων) που μπορεί ένας χρήστης να αποστείλει για αυτό το πεδίο. Ξεχωρίστε τις επεκτάσεις με κενά χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία στην αρχή. Αν το αφήσετε κενό, θα επιτραπεί στους χρήστες να αποστείλουν ένα αρχείο με οποιαδήποτε επέκταση.

en: Maximum upload size per file
el: Μέγιστο μέγεθος αποστολής ανά αρχείο

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα πρέπει να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός φάκελος μέσα στον φάκελο "%directory" όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Χωρίς να συμπεριλάβετε τις κάθετες στην αρχή ή στο τέλος.

en: Asc
el: Αύξ
