Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
