Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Tag
hr: Oznaka

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Options
hr: Opcije

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Set name
hr: Naziv skupa

en: Desc
hr: Silazno

en: here
hr: ovdje

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Definition
hr: Definicija

en: Relationship
hr: Odnos

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Automatic
hr: Automatski

en: Apply
hr: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Translation
hr: Prijevod

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Permitted upload file extensions
hr: Dopuštene nastavci datoteka za otpremu

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
hr: Nastavci koje korisnik može otpremiti u ovo polje. Razdvojite nastavke s praznim poljem i ne uključujte vodeću točku. Ukoliko ostavite praznim, korisnici će moći otpremiti datoteke s bilo kojim nastavkom.

en: Maximum upload size per file
hr: Maksimalna veličina za otpremu pojedinačne datoteke

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljan poddirektorij unutar "%directory" direktorija gdje će biti spremljene datoteke. Ne uključujte kose crte niti za otvaranje niti za zatvaranje putanje.

en: Asc
hr: Uzlazno
