Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:
