Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
