Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Tag
lt: Žymė

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Upload
lt: Įkelti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Example
lt: Pavyzdys

en: here
lt: čia

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Relationship
lt: Ryšys

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Translation
lt: Vertimas

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.
