Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
