Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: Upload
mn: Оруулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.
