Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
