Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
