Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Upload
ps: پورته کول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: Unknown language
ps: ناپیژنده ژبه
