Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
