Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
