Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Tag
sk: Značka

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Upload
sk: Nahrať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Set name
sk: Názov sady

en: Desc
sk: Zostupne

en: Example
sk: Príklad

en: here
sk: tu

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Definition
sk: Definícia

en: Relationship
sk: Vzťah

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Automatic
sk: Automatický

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Translation
sk: Preklad

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Permitted upload file extensions
sk: Povolené prípony nahratého súboru

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
sk: Prípony, ktoré môže používateľ nahrať do tohto poľa. Oddeľte prípony medzerou a nezadávajte začiatočnú bodku. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete povoliť používateľovi nahrať súbor s ľubovoľnou príponou.

en: Maximum upload size per file
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Unknown language
sk: Neznámy jazyk

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Add value
sk: Pridať hodnotu
