Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Options
sl: Možnosti

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Add field
sl: dodaj polje
