Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Add field
sq: Shto fushë

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sq: Emri i lexueshëm nga makina duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra dhe simbole nënvizimi.
