Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: here
ug: بۇ يەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Apply
ug: قوللىنىش
