Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Tag
az: Teq

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Set name
az: Ad təyin edin

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Definition
az: Tərif

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Translation
az: Tərcümə

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Unknown language
az: Naməlum dil

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət olmalıdır.
