Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Tag
eu: Etiketa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Upload
eu: Igo

en: Options
eu: Aukerak

en: Node
eu: Nodoa

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Example
eu: Adibide

en: here
eu: hemen

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Source
eu: Iturburua

en: Definition
eu: Definizioa

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Examples
eu: Adibideak

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Unknown language
eu: Hizkuntza ezezaguna

en: Asc
eu: Goraka
