Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Tag
fi: Tagi

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Upload
fi: Siirrä

en: Options
fi: Valinnat

en: Page
fi: Sivu

en: Fields
fi: Kentät

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: Set name
fi: Ryhmän nimi

en: Example
fi: Esimerkki

en: here
fi: täällä

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Source
fi: Lähde

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Relationship
fi: Suhde

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Translation
fi: Käännös

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Unknown language
fi: Tuntematon kieli

en: Current user's language
fi: Tämänhetkisen käyttäjän kieli

en: Default site language
fi: Sivuston oletuskieli

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Järjestelmää varten tarkoitettu nimi voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Difference
fi: Ero

en: Add value
fi: Lisää arvo
