Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો
