Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
