Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Source
ka: წყარო

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.
