Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Tag
lv: Birka

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Listen
lv: Klausīties

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Fields
lv: Lauki

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Set name
lv: Kopas nosaukums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Example
lv: Piemērs

en: here
lv: šeit

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Definition
lv: Definīcija

en: Relationship
lv: Attiecība

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Examples
lv: Piemēri

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Audio file
lv: Audio fails

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.
